EKOLANT - Inteligentne rozwiązania dla domu

Oferta firmy EKOLANT zrodziła się z pasji, potrzeby oszczędności czasu i chęci automatyzacji domów i budynków.

W naszej codziennej pracy podchodzimy kompleksowo do oferowanych usług. Zajmujemy się wyceną, montażem oraz serwisem. Posiadamy niezawodne urządzenia renomowanej marki LOXONE, niezbędne akcesoria pomocnicze oraz wiedzę. Jesteśmy nastawieni na najwyższą jakość dlatego wszystkim zainteresowanym osobom możemy zagwarantować profesjonale usługi związane z montażem i serwisem urządzeń do automatyzacji domów i budynków.

W naszej codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na: KOMFORT, WYGODĘ, BEZPIECZEŃSTWO I PRESTIŻ.

LOXONE Kompleksowe rozwiązanie – do wszystkich projektów

Loxone umożliwia łatwą kontrolę i inteligentną automatyzację wszelkiego rodzaju projektów. Od inteligentnych domów, obiektów komercyjnych po specjalne zastosowania.

O 50 000 czynności mniej, więcej czasu na życie.

System automatyzacji Loxone przejmuje większość obowiązków w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności, dzięki czemu ty masz więcej czasu dla siebie. Czasu, który możesz wykorzystać na zajęcia, które wykonujesz dla przyjemności, nie z obowiązku.

Pracując nad wieloma tysiącami projektów na całym świecie, firma LOXONE dotarła na sam szczyt branży i nadal z zakasanymi rękawami wspólnie pracują nad tym, aby oferować światu najlepsze inteligentne rozwiązanie.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Zadzwoń lub napisz do nas w celu omówienia Twojego projektu!
Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania z zakresu inteligentnych rozwiązań z zakresu automatyzacji domu i budynku.